| Esküvő színtrendek 2010 |
|
Michelle Mospens, a MyPersonalArtist.com szerkesztőjének cikke szerint a Pantone.com közzétette a 2010-es esküvői színtrendek előrejelzéseit. Ezek a trendelőrejelzések ugyan Észak-Amerikára vonatkoznak, de ha némi késéssel is, valószínűleg hamarosan nálunk is megjelennek az esküvői palettán.
Nézzük a legmeglepőbb színpárosításokat:
Azt gondolom, a magyar esküvőpiacon a korallnak, citromsárgának, halványlilának és bézsnek van létjogosultsága, bár nem kétséges, hogy kis hazánkban is akad néhány "bevállalós" menyasszony, aki el szeretne térni az "elvárt", megszokott színektől. Michelle kedvencei a 2010-es tavaszi és nyári szezonra a következő esküvői színkombinációk:
Itthon, véleményem szerint a fenti kombinációk közül a lila, égszínkék, mályva, mokka és a rózsaszín nyeri majd el menyasszonyaink tetszését. Bízzunk benne, hogy a dekorációs kellék nagykereskedések is olvassák az esküvői trendekről szóló külföldi oldalakat, és felkészülten várják a 2010-es esküvői szezont... (Forrás: Esküvő Világ - Varga-Kovács Tímea ) |
Oda vagyok magáért - Bakonyi Hasik nászút
10 tipp a szuper esküvőért és nászútért
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Az Esküvő Világ online magazin kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. © O|G|H - a hír szerzője Partner ajánlatok: Comp-Let Party Service - több mint party service, mégsem ügynökség! Rendezvényszervezés, party szervíz, catering, esküvőszervezés! .................................................................................... |